505 450 087, 507 694 042

   Płock, Padlweskiego 4a

  pijankowska@dentystaplock.pl

Personel medyczny

Jesteśmy zgranym zespołem

Lidia Pijankowska-Beksa

dr n. med. lekarz dentysta

W 2010r. ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po stażu podyplomowym rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prowadziła badania kliniczne na temat „Ocena skuteczności lakowania, lakierowania i ozonoterapii pierwszych stałych zębów trzonowych na podstawie badań klinicznych i laboratoryjnych”. W październiku 2016r. otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. Zajmuje się profilaktyką, stomatologią dziecięcą, leczeniem zachowawczym, endodontycznym, chirurgicznym i protetycznym. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach, by sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Dba o dobry kontakt ze swoimi pacjentami, szczególnie najmłodszymi, a strach przed dentystą stara się przezwyciężać pozytywnym nastawieniem i cierpliwością.

Agnieszka Kozubska

dr n. med. lekarz dentysta

W 2014 roku ukończyła studia wyższe na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po stażu podyplomowym prowadziła badania „Ocena stanu uzębienia, z uwzględnieniem wybranych parametrów odporności nieswoistej oraz potrzeb leczniczych, dzieci z osteogenesis imperfecta” w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego UM w Łodzi. W 2019 roku otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. W 2016 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. W 2018 roku rozpoczęła specjalizację z dziedziny stomatologii dziecięcej. Pracuje na stanowisku asystenta dydaktycznego w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym oraz leczeniem dzieci. Swoją wiedzę poszerza na licznych szkoleniach oraz kursach.

 

Anna Błaszczyk

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Płocku, które ukończyła w 2000 r. Jest doświadczoną higienistką stomatologiczną z 15 letnim stażem pracy. Prowadzi rejestrację pacjentów, wykonuje zabiegi profilaktyczno-higieniczne oraz asystuje lekarzowi przy zabiegach.

 

Doświadczenie zdobywała w Klinice Stomatologicznej „Dental Service” w Warszawie oraz Gabinecie Stomatologicznym „DENS” w Płocku i C.S. Petromedika w Płocku.

 

Adres i formularz kontaktowy

Poniżej znajdziecie Państwo adres naszego gabinetu oraz formularz kontaktowy.

Rezerwacji wizyt prosimy dokonywać telefonicznie.

ADRES / KONTAKT

GODZINY OTWARCIA

GABINET STOMATOLOGICZNY

(po uzgodnieniu telefonicznym)

dr n. med. lek. dentysta Lidia Pijankowska-Beksa

Poniedziałek:   14.00 - 18.00

505-450-087, 507-694-042

Wtorek:     14.00 - 18.00

Środa:       13.00 - 18.00

pijankowska@dentystaplock.pl

Czwartek:  09.00 - 15.00

www.dentystaplock.pl

Piątek:       09.00 - 15.00

09-402 Płock, uL. Padlewskiego 4a

Sobota:      09.00 - 13.00

Lidia Pijankowska-Beksa