505 450 087, 507 694 042

   Płock, Padlweskiego 4a

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Personel medyczny

Jesteśmy zgranym zespołem

Lidia Pijankowska-Beksa

dr n. med. lekarz dentysta

W 2010r. ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po stażu podyplomowym rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prowadziła badania kliniczne na temat „Ocena skuteczności lakowania, lakierowania i ozonoterapii pierwszych stałych zębów trzonowych na podstawie badań klinicznych i laboratoryjnych”. W październiku 2016r. otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. Zajmuje się profilaktyką, stomatologią dziecięcą, leczeniem zachowawczym, endodontycznym, chirurgicznym i protetycznym. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach, by sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Dba o dobry kontakt ze swoimi pacjentami, szczególnie najmłodszymi, a strach przed dentystą stara się przezwyciężać pozytywnym nastawieniem i cierpliwością.

Piotr Osica

dr n. med. lekarz dentysta

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Wieloletni asystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i pracownik Poradni Chirurgii Stomatologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego Instytutu Stomatologii w Łodzi.

Autor i współautor ponad 100 artykułów dotyczących  zagadnień z zakresu chirurgii stomatologicznej. Uczestnik wielu kursów poświęconych zagadnieniom implantoprotetyki. Prelegent konferencji naukowych.

Pasjonat swojej pracy, niezwykle otwarty i zawsze oddany pacjentom. Doświadczony profesjonalista, dla którego dobro pacjentów i możliwie najlepszy efekt leczenia to najwyższy priorytet.

Prywatnie jego pasją jest wędkarstwo.

Anna Błaszczyk

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Płocku, które ukończyła w 2000 r. Jest doświadczoną higienistką stomatologiczną z 15 letnim stażem pracy. Prowadzi rejestrację pacjentów, wykonuje zabiegi profilaktyczno-higieniczne oraz asystuje lekarzowi przy zabiegach.

 

Doświadczenie zdobywała w Klinice Stomatologicznej „Dental Service” w Warszawie oraz Gabinecie Stomatologicznym „DENS” w Płocku i C.S. Petromedika w Płocku.

Adres i formularz kontaktowy

Poniżej znajdziecie Państwo adres naszego gabinetu oraz formularz kontaktowy.

Rezerwacji wizyt prosimy dokonywać telefonicznie.

ADRES / KONTAKT

GODZINY OTWARCIA

GABINET STOMATOLOGICZNY

(po uzgodnieniu telefonicznym)

dr n. med. lek. dentysta Lidia Pijankowska-Beksa

poniedziałek:   09.00 - 19.00

505-450-087, 507-694-042

wtorek:     12.00 - 18.30

środa:       09.00 - 18.30

czwartek:  09.00 - 19.00

www.dentystaplock.pl

piątek:       09.00 - 15.30

09-402 Płock, uL. Padlewskiego 4a

sobota / niedziela:      zamknięte

Lidia Pijankowska-Beksa